Informacje o Wydarzeniu

 • sob
  02
  Mar
  2019

  Bipolar Order w Worku Kości

  20:00

  Worek Kości
  ul. Bagatela 10, 00-585 Warszawa

  50442626_2044361725644352_4074835971378511872_n

  Młoda scena jazzowa, słowiański i skandynawski folk plus muzyka improwizowana, czyli koncert Bipolar Order w Worku!
  Zespół powstał z inicjatywy saksofonisty Mateusza Chorążewicza oraz gitarzysty Jakuba Żołubaka. Idea zespołu to połączenie brzmieniowe, w którym każdy z instrumentów traktowany jest równorzędnie, co podkreśla jedność i spójność wykonywanej muzyki.

  Teaser: https://www.youtube.com/watch?v=nDOy3rX9nFo
  https://www.facebook.com/BipolarOrder/
  https://www.youtube.com/channel/UCxvYOSG7xrw-7QAWO_a8nCQ

  Jakub Żołubak – gitarzysta jazzowy, kompozytor. Edukację pobierał we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Uczestnik licznych warsztatów gitarowych i jazzowych, nauczyciel, autor rozpowszechnionych w kilku tysiącach egzemplarzy multimedialnych kursów gry na gitarze, od kilku lat związany z warszawską sceną jazzową.

  Mateusz Chorążewicz – saksofonista, kompozytor, aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie saksofonu jazzowego Macieja Obary, uczestnik wielu warsztatów prowadzonych przez takie postacie jak Jim Black, Dominik Wania, Zohar Fresco, Andy Middleton, John Escreet, czy Wayne Horvitz. W sezonie 2015/2016 był członkiem zespołu instrumentalnego Mazowieckiego Teatru Muzycznego.

  Łukasz Ostrowski-Kunert – urodzony 1985 roku, absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Zielonej Górze w klasie mgr Jakuba Olejnika. Laureat 2 nagrody i nagrody specjalnej za wyjątkowe walory artystyczne podczas XXV Spotkania Muzyków Jazzowych w Rudnikach.

  Wojciech Bylica – Perkusista o szerokim spektrum zainteresowań muzycznych – od jazzu i bluesa, fusion, przez amerykański funk, soul, gospel, pop aż do niektórych odmian rocka. Absolwent UMFC oraz Policealnego Studium Jazzu ‘Bednarskiej’. Udziela się w szeregu projektach muzycznych, a przykładowe osiągnięcia to stypendium Fundacji Michała Urbaniaka dla młodych talentów, 3 miejsce na konkursie perkusyjnym Roland V`Drums, wydanie autorskiej płyty z zespołem JazzConstruction, czy nagrania studyjne, m.in. dla Natalii Sikory (debiut płytowy “Absurdustra – próba Norwida”).
  ————————————–
  Cocktail Bar Worek Kości, lokal dla Gości 18+,
  ul. Bagatela 10, Warszawa
  start godz.. 20.00
  Wstęp bezpłatny. Rezerwacje miejsc siedzących: messenger lub telefon 783 666 868 (w godzinach pracy klubu od godz. 17.00, od poniedziałku do soboty).
  .
  Ilość miejsc ograniczona przestrzenią Worka i bezpieczeństwem Gości. Klub mieści maksymalnie 130 osób (siedzących i stojących łącznie).
  —————————————
  W lokalu Worek Kości obowiązuje zakaz wnoszenia i konsumpcji własnych napojów i jedzenia.

  Bardzo prosimy o nienagrywanie całości wydarzenia (audio i video) i nieudostępnianie streamingów z odbywającego się u nas wydarzenia z uwagi na ochronę praw autorskich Twórców.
  Prosimy o wzajemny szacunek.